• Pakiet
KRIEGA OS-COMBO 54 - BMW GS ADVENTURE

Kriega OS-COMBO 54 BMW GS Adventure

4 790,00 zł

Brutto

Darmowa dostawa od 299 zł

Ten pakiet zawiera

Kriega OS-COMBO 54 - BMW GS ADVENTURE

 

Nowa alternatywna opcja dla "twardego" bagażu BMW.

 

14 DNI NA ZWROT

 

BEZPIECZNE ZAKUPY

 

SZYBKA DOSTAWA

Ramy BMW GS ADVENTURE są standardowym wyposażeniem dla różnych modeli GSA takich jak : R1200 GSA chłodzony cieczą, Nowy R1250 GSA, F800 GSA i Nowy F850 GSA. Ramy zostały zaprojektowane tak, aby zamontować do nich aluminiowe kufry BMW , jednak teraz pojawiła się nowa kolejna możliwość - KRIEGA OVERLANDER-S SOFT PANNIER.

 

OS-SOFT PANNIERS posiadają wiele cech charakterystycznych dla tradycyjnego ciężkiego bagażu ADV, a także zwiększa trwałość i bezpieczeństwo podczas jazdy w wymagających środowiskach, w których będzie nieuniknione zadrapanie itp.

 

Strukturalny kształt torby, który pozwala na łatwe pakowanie a przy tym kontrolę ładunku. Zwijane zamknięcie, które jest w 100 % wodoodporne a do tego wymienialna biała wkładka gwarantująca ochronę.

 

Torby OS-Panniers są montowane do specjalnie zaprojektowanej OS-Platformy , która jest bezpośrednio przymocowana do ramy GSA. Montaż i demontaż toreb zajmuje mniej niż minutę przy użyciu dwóch łatwo odpinanych pasków oraz zapięć. Dzięki tym paskom bagaż jest odpowiednio ściśnięty będąc cały czas na swoim miejscu. Żadne dodatkowe paski do mocowania nie są potrzebne. 

 

Wykonana z jednych z najwyższej jakości materiałów, Hypalon ™ + 1000D Cordura®.

 

W skład 54-litrowego Combo wchodzą:

Torba OS-32 

Torba OS-22

OS-Platforma GSA 

OS-Platforma 16-20 mm

 

Praktycznie niezniszczalna platforma wykonana z Nylonu. Lżejsza od stopu, bez problemów związanych ze zmęczeniem sprzętu. Wyposażona w opcjonalne punkty mocowania umożliwiające dostosowanie motoru w zależności od rodzaju przygody. 

 

Ramy w BMW GS ADVENTURE zostały zaprojektowane tak, aby zamontować aluminiowe kufry - jednak nie mają standardowego płaskiego kształtu po stronie tłumika. Specjalna edycja OS-PLATFORM zawiera adapter ze stali nierdzewnej , dzięki któremu profil ramy zostaje „spłaszczony” a co za tym idzie, daje mocne konkretne mocowanie dla OS-Platformy . Tak założona platforma daje możliwość montażu toreb Kriega z serii OS .

 

Laserowo wycięty Adapter ze stali nierdzewnej przykręcany jest do OS-Platformy za pomocą 3 śrub i nakładek. Dodatkowo Adapter jest mocowany do ramy BMW za pomocą 2 aluminiowych śrub. Pozostałe 4 śruby z zestawu służą do przykręcenia platformy bezpośrednio do platformy , co daje bardzo mocną i stabilną bazę , do której można dodać torby z systemu OS, zbiornik na wodę/paliwo Rotopax.

 

Rama BMW po drugiej stronie motoru ma standardowy płaski profil , więc odpowiednio pasuje do niej OS-Platforma 16-20 mm, która jest łatwa w montażu.

 

 

Wymiary platformy:

390(w) x 300(h) x 10(d)mm

 

Wymiary OS-32:

400(h) x 420(w) x 190(d) mm

 

Wymiary OS-22:

400(h) x 420(w) x 150(d) mm

 

Waga całkowita:

7.85 kg

 

Pojemność:

54 litry

 

Zapoznaj się z instrukcją czyszczenia i dbania o produkty Kriega.

http://redline.com.pl/img/cms/Gwarancja, instrukcje itp/czyszczenie_kriega.pdf

10 letnia gwarancja Kriega.

http://redline.com.pl/img/cms/Gwarancja, instrukcje itp/gwarancja_Kriega.pdf

KRIEGA
OS-COMBO 54 BMW
Polecane produkty