Redline longsleeve termoaktywny MARS Zero Wind x Outlast męski

Redline longsleeve termoaktywny MARS Zero Wind x Outlast męski

359,00 zł

Brutto

Darmowa dostawa od 299 zł
Rozmiar

MARS ZERO WIND® x OUTLAST® to najnowsza kolekcja naszej bielizny termoaktywnej, która łączy w sobie jeden z najlepszych na świecie materiałów termoaktywnych jakim jest Outlast® z włoską wiatro i wodoodporną membraną Zero Wind®.

100% Made in Poland

 

14 DNI NA ZWROT

 

BEZPIECZNE ZAKUPY

 

SZYBKA DOSTAWA

Połączenie ZEROWIND®  x OUTLAST® zapewnia najwyższy poziom termo-aktywności z najwyższą ochroną przed wiatrem i deszczem. Front longsleeva wykonany jest z membrany Zero Wind® aby chronić ciało przed pędem powietrza i wodą. Tył koszulki wykonany jest z Outlastu® dla zachowania najwyższej wygody i komfortu termicznego, zapewnia doskonałe odparowanie potu. Nasz udoskonalony krój z Mars 2.0 także zastosowaliśmy w tej kolekcji. Wszystkie produkty marki Redline są projektowane przez polskich projektantów oraz szyte w polskich szwalniach.

CECHY:

 • Front wykonany z włoskiej wiatroodpornej membrany ZeroWind®
 • Tył wykonany z szybkoschnącej dzianiny PES z termoregulacyjną technologią Outlast®
 • Dopasowany niski golf
 • Brak szwów pod pachami pozwalający na swobodny zakres ruchów
 • Przesunięte do przodu szwy na ramionach nie powodują tarcia i ucisku (np. podczas użytkowania plecaka)
 • Przedłużony tył koszulki
 • Temperatura pracy: od -15°C do +15°C
 • Gramatura ZeroWind: 305 g/m2
 • Gramatura Outlast: 170 g/m2
 • Skład Przód: 94% PES 6% EA
 • Skład Tył: 91% PES / 9% Spandex + Outlast® MIC Coating
 • 100% produkcji w Polsce

ZERO WIND®

Zero Wind® to najnowsza generacja membrany wiatro i wodoodpornej. Wykonana jest z Hydrofilowego i wysoce oddychającego poliestru. Jego struktura pozwala na stworzenie optymalnego mikroklimatu podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Przeprowadzone badania potwierdzają bardzo wysoki poziom dynamicznego wyparowywania zachodzącego poprzez osmotyczne przechodzenie potu ze strony wewnętrznej na zewnętrzną, to najważniejsza cecha tego materiału. Zwiększenie aktywność fizycznej odpowiada za zwiększenie oddychalności. Membrana ta niezwykle skutecznie chroni przed wiatrem i deszczem.

Nie używaj zmiękczaczy podczas prania.

CZYM JEST OUTLAST®?

Outlast® to materiał zaprojektowany dla NASA. Był używany w skafandrach oraz odzieży astronautów i astronautek. Potwierdzone ekstremalnych warunkach działanie, zostało przeniesione do innych zastosowań, m.in. w produkcji specjalistycznej odzieży sportowej i turystycznej. Outlast® uważany jest za jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów, z którego produkowana jest odzież termoaktywna.

JAK DZIAŁA OUTLAST®?

Outlast® zaprojektowano tak, by zgromadzoną energię cieplną uwalniał, gdy jest jej nadmiar i gromadził ciepło, gdy jest go za mało. Pomaga termicznie regulować mikroklimat użytkownika, zapewniając mu optymalny komfort termiczny w szerokim zakresie temperatur. Zmniejsza przegrzanie podczas aktywności fizycznej. Redukuje wydzielanie potu - sucha skóra wychładza się wolniej!

REDLINE
RLZEROMLS S

Opis

Płeć
Męskie
Kolekcja
Mars Zero Wind

Polecane produkty

Polecane produkty