Redline damska kominiarka termoaktywna ZERO WIND

Redline damska kominiarka termoaktywna ZERO WIND

146,00 zł

Brutto

Darmowa dostawa od 299 zł
Rozmiar
Wysyłka w 24 h
Duża ilość w magazynie

Kominiarka REDLINE® ZERO WIND przeznaczona jest do jazdy motocyklem w okresie wiosenno-jesiennym, oraz zimowym. Włoska membrana Zero Wind chroni szyję, klatkę piersiową, oraz kark przed przenikliwym wiatrem i deszczem. Górna część kominiarki która jest pod kaskiem została wykonana z wykorzystaniem technologii Outlast, zapewniającej odpowiednią temperaturą, jak również bardzo szybkie odprowadzenie potu.

100% Made in Poland

 

14 DNI NA ZWROT

 

BEZPIECZNE ZAKUPY

 

SZYBKA DOSTAWA

CECHY KOMINIARKI RL ZERO WIND (BALACLAVA):

  • Wykonana z membrany ZERO WIND
  • Dodatkowo została użyta dzianina z technologią Outlast®
  • Wysoka ochrona przed wiatrem i deszczem
  • Membrana chroni szyję, klatkę piersiową, oraz kark
  • Płaskie szwy poprowadzona tak aby nie uciskać w newralgicznych miejscach
  • Umieszczony na przodzie logotyp RL ma właściwości odblaskowe.
  • Oddychalność membrany: 26 200 g H2O/m2 / 24h (JIS L 1099 B – 1:2006)

Wodoodporność membrany: 8 000 mm H2O

Temperatura pracy: od 10°C do -10°C

Gramatura: 170 i 305 g/m2

Skład: 

Górna część: 91% PES / 9% Spandex + Outlast® MIC Coating 

Dolna część: 94% PES 6% EA

100% produkcji w Polsce

ZERO WIND

Zero Wind to najnowsza generacja membrany wiatro i wodoodpornej. Wykonana jest z Hydrofilowego i wysoce oddychającego poliestru. Jego struktura pozwala na stworzenie optymalnego mikroklimatu podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Przeprowadzone badania potwierdzają bardzo wysoki poziom dynamicznego wyparowywania zachodzącego poprzez osmotyczne przechodzenie potu ze strony wewnętrznej na zewnętrzną, to najważniejsza cecha tego materiału. Zwiększenie aktywność fizycznej odpowiada za zwiększenie oddychalności. Membrana ta niezwykle skutecznie chroni przed wiatrem i deszczem.

Nie używaj zmiękczaczy podczas prania.

CZYM JEST OUTLAST®?

Outlast® to materiał zaprojektowany dla NASA. Był używany w skafandrach oraz odzieży astronautów i astronautek. Potwierdzone ekstremalnych warunkach działanie, zostało przeniesione do innych zastosowań, m.in. w produkcji specjalistycznej odzieży sportowej i turystycznej. Outlast® uważany jest za jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów, z którego produkowana jest odzież termoaktywna.

JAK DZIAŁA OUTLAST®?

Outlast® zaprojektowano tak, by zgromadzoną energię cieplną uwalniał, gdy jest jej nadmiar i gromadził ciepło, gdy jest go za mało. Pomaga termicznie regulować mikroklimat użytkownika, zapewniając mu optymalny komfort termiczny w szerokim zakresie temperatur. Zmniejsza przegrzanie podczas aktywności fizycznej. Redukuje wydzielanie potu - sucha skóra wychładza się wolniej!

REDLINE
RLZERO BA S
23 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5903814412043

Polecane produkty